check availability

Check in
Check Out
Rooms
Adults
Children

İletişim

Anadolu Açık Hava Müzesi, TÜrkiye’nin en tanınmış tarihî ilçelerinden biri olan Beypazarı’na 8km mesafede yer alan Macun köyündedir.

Otobüs: Ankara’dan Akköprü’nün altından kalkan otobüslerler yazın yarım saatte, kışın ise saatte bir kalkmaktadır.   Ankara’dan Beypazarı’na varıldığında Anadolu Açık Hava Müzesine taksi ile ulaşabilirsiniz.

Özel araç: Eğer kendi aracınızla Ankara’dan Anadolu Açık Hava Müzesine gelmeyi tercih ederseniz Beypazarı’na geldiğinizde Shell benzillikten önceki Tekke Dağı, Yaşayan Köy ve diğer köylerin ulaşım bilgisini veren yön tabelalarını göreceksiniz. Saga dönerek 8 km hiçbir yöne sapmadan bu yolu takip edeceksiniz. Yolda bukunan Yaşayan Köy tabelaları size köye ulaştıracaktır.

Google map için :

İstanbul’dan gelirken ise, Shell benzillikten sonraki kavşaktan sola dönüp Tekke dağı, Yaşayan Köy ve diğer köylerin ulaşım bilgisinin verildiği yoldan düz devam edeceksiniz. Yaklaşık 8 km hiçbir yöne sapmadan bu yolu takip edeceksiniz. Yolda bulunan Yaşayan Köy tabelaları size köye ulaştıracaktır.

Google map için :

Park: Arabanız için uygun park yeri mevcuttur.
 

Adres: Kızılcasöğüt, Yaşayan Köy Macun Mahallesi Beypazarı Ankara

Telefon: ‎+90 532 482 05 40

E-mail: [email protected]